Międzyzakładowa

ArcelorMittal Poland S.A. - Dąbrowa Górnicza

Prezydium dąbrowskiej Solidarności na kadencję 2018 - 2022

FOTO galeria

Lech Majchrzak i Mirosław Nowak wraz z Przewodniczącym Związku Jerzym Goińskim będą tworzyć Prezydium MOZ NSZZ "Solidarność" ArcelorMittal Poland S.A. - Dąbrowa Górnicza w kadencji 2018 - 2022.

Wybory zostały przeprowadzone podczas posiedzenia Międzyzakładowej Komisji w dniu 14 marca 2018r.

W kadencji 2018 - 2022 Prezydium będą stanowić:

Jerzy Goiński - Przewodniczący MOZ NSZZ "Solidarność" ArcelorMittal Poland S.A. - Dąbrowa Górnicza
Lech Majchrzak - Zastępca Przewodniczącego - Skarbnik
Mirosław Nowak - Zastępca Przewodniczącego - Sekretarz

Członkowie MK wybrali również skład Komisji Zapomóg:

Mirosław Nowak - Przewodniczący
Dariusz Chmiel - Członek Komisji
Andrzej Chrzanowski - Członek Komisji
Sławomir Kochanowski - Członek Komisji
Teresa Zaręba - Członek Komisji

oraz skład Komisji Budżetowej:

Lech Majchrzak - Przewodniczący
Robert Dębiec - Członek Komisji
Janusz Maciążek - Członek Komisji
Mariusz Pietruszka - Członek Komisji
Zdzisław Sobieraj - Członek Komisji

Do podstawowych zadań Komisji Zapomóg należy rozpatrywanie wniosków i przyznawanie zapomóg zgodnie z "Regulaminem zapomóg przyznawanych przez Komisję Zapomóg MOZ NSZZ "Solidarność" ArcelorMittal Poland S.A. - Dąbrowa Górnicza", a także przedstawianie Międzyzakładowej Komisji MOZ NSZZ "Solidarność" ArcelorMittal Poland S.A. - Dąbrowa Górnicza okresowych sprawozdań (co najmniej raz w roku) z działalności Komisji Zapomóg.

Do podstawowych zadań Komisji Budżetowej należy opiniowanie projektów budżetów MOZ NSZZ "Solidarność" ArcelorMittal Poland S.A. - Dąbrowa Górnicza na okresy roczne lub krótsze oraz zmian do tych budżetów oraz przedstawianie powyższych opinii Międzyzakładowej Komisji MOZ NSZZ "Solidarność" ArcelorMittal Poland S.A. - Dąbrowa Górnicza.

FOTO galeria

(C) 2007-2018 - Międzyzakładowa Organizacja Związkowa NSZZ "Solidarność" ArcelorMittal Poland S.A. - Dąbrowa Górnicza